Конфіденційність

Рекламна компанія «АртПром» приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі сайту рекламної компанії «АртПром» можуть переглядати сторінки сайту, не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак для надання послуг, пов’язаних із замовленням зовнішньої, внутрішньої реклами, представленої на нашому сайті, нам потрібні Ваші контактні дані. Це необхідно для того, щоб ми могли зв’язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар або проект. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їхню конфіденційність.

1. Загальні положення

1.1. Ця політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через залишену заявку на сайті, при оформленні замовлення за адресою електронної пошти і телефонами, які вказані на сайті. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні інформаційного запиту на сайті). Обов’язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2. Конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання нашим сайтом доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3. Використання Користувачем сайту рекламної компанії «АртПром» означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4. У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту рекламної компанії «АртПром».

1.5. Ця Політика застосовується тільки до сайту рекламної компанії «АртПром». Рекламна компанія «АртПром» не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті рекламної компанії «АртПром».

1.6. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту рекламної компанії «АртПром».

1.7. Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональних та інших даних Користувача. Рекламна компанія «АртПром» не несе відповідальність за збитки, завдані таким доступом. Ми рекомендуємо Користувачам використовувати складні паролі, які складаються з цифр і букв. Змінити пароль для доступу до своїх даних Користувач може, скориставшись функцією «Особистий кабінет» і зайшовши в розділ «Мій профіль».

2. Персональні дані

2.1. Рекламна компанія «АртПром» збирає персональні дані, а саме: ім’я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки. Також ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3. Рекламна компанія «АртПром» не збирає IP-адреси користувачів.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1. Рекламна компанія «АртПром» збирає і зберігає лише ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів, рекламних проектів.

3.2. Рекламна компанія «АртПром» збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надані послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв’язку кур’єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну будь-яким законним способом.

4. Умови надання доступу до бази даних

4.1. Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам, крім випадків, визначених законодавством України.

4.2. Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів, послуг у рекламній компанії «АртПром». Зокрема Користувач погоджується з тим, що рекламна компанія «АртПром» має право передавати персональні дані кур’єрським службам, організаціям поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті рекламної компанії «АртПром», враховуючи доставку товару.

4.3. При втраті або розголошенні персональних даних рекламна компанія «АртПром» інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4. Рекламна компанія «АртПром» приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5. Зміна Користувачем персональної інформації

5.1. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, скориставшись функцією входу в «Особистий кабінет» і зайшовши в розділ «Мій профіль».

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1. Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Просимо періодично переглядати ці умови, щоб бути поінформованими про те, як рекламна компанія «АртПром» захищає персональні дані своїх користувачів.

7. Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції

7.1. Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів рекламної компанії «АртПром» за тел.: (067) 684-95-05; (032) 243-78-00.