Реклама на автобусі Львів

А ви знаєте, як працює реклама на автобусах?

Дуже продуктивно! Особливо якщо замовити рекламне зображення в агенції «АртПром». Працюємо в сфері зовнішньої реклами на території всієї Західної України понад 12 років, тому знаємо, які способи покращення Вашого бізнесу діють найбільш ефективно.

Хочете розповісти жителям і гостям міста про новинки своєї продукції, послуг, зацікавити потенційних клієнтів вигідними пропозиціями, знижками, акціями, розпродажем або швидко знайти персонал на нову вакансію? Звертайтеся до нашого агентства та замовляйте прогресивну рекламу на міських автобусах.

Зовнішня реклама на автобусах працює зранку до вечора, минає вулиці, райони міста, де в будь-яку пору дня багато перехожих, пасажирів, водіїв, інших учасників дорожнього руху. Це не статичний бігборд, а динамічний та габаритний рекламний носій, який сам везе рекламне повідомлення до Ваших потенційних споживачів.

Реклама на автобусах
Реклама на автобусах

Спробуйте знайти більш дієвий метод просування свого бренду. Такого просто не існує! Транспортна реклама – це альтернатива усім, хто хоче організувати успішну рекламну кампанію, залучити нових клієнтів по максимуму, але без великих витрат.

Справа в тому, що реклама на транспорті, ціна якої є доступною у нашій агенції, коштує значно менше, ніж рекламне зображення на стаціонарних конструкціях (сітілайти, бігборди, штендери, банери тощо). І результат при цьому гарантує миттєвий. Чому? Весь секрет у перевагах динамічної рекламної платформи.

Плюси зовнішньої реклами на автобусі

1. Транспорт, який постійно в русі. Щоб прочитати оголошення в газеті, треба чекати, поки потенційний клієнт її купить або витратить гроші на Інтернет. Надто довго, хіба ні? Зате масивне зображення на бортах динамічного автобуса спрацює відразу, як тільки з’явиться на вулицях міста.

2. Великі розміри. Міські автобуси – габаритний громадський транспорт. Це можливість втілювати оригінальні рішення, щоб привернути увагу пішоходів, водіїв, зацікавити їх товарами, послугами Вашої компанії. Ви можете запропонувати макет самі або довірити цю справу нашим кваліфікованим дизайнерам. Макет розробляємо безкоштовно – чудовий бонус і позитивний ефект!

Реклама на автобусах Львів
Реклама на автобусах Львів

3. Реклама працює зранку до пізнього вечора. Міські автобуси виїжджають на рейс переважно о 6:00-6:30 і завершують робочий день о 22:00. Отже, Вашу рекламу постійно переглядатимуть десятки тисяч людей і не один раз! Динаміка транспорту гарантуватиме постійний контакт цільової аудиторії з рекламою Вашого бренду.      

Телефонуйте до нашого агентства! Запропонуємо оптимальне рішення для підвищення продаж. Підберемо найкращі маршрути транспорту, за якими буде курсувати Ваша реклама!