реклама в транспорті реклама в транспорті салонна реклама

Реклама в транспорті в м. Ужгород

Реклама в транспорті в м. УжгородУжгород – місто на заході України, адміністративний центр Закарпатської області.
Площа: 31,56 км²
Населення: 114 789 (2013)

Реклама в транспорті в місті Ужгород – це розміщення рекламних наліпок чи листівок в салонах громадського транспорту – автобусах, маршрутних таксі. Метою такої реклами в транспорті є зацікавити потенційного клієнта – пасажира — під час проїзду продуктами та послугами.

Реклама в транспорті Ужгорода це надзвичайно ефективний засіб реклами, який найчастіше використовується для рекламування виставок, акцій, конкурсів, розпродажів, для пошуку працівників, коли потрібно прорекламувати певну подію таку як відкриття нового закладу чи проведення концерту.

Важливою перевагою реклами в транспорті є її помірна ціна. Це дає змогу проводити рекламні кампанії в Ужгороді за невеликий бюджет і відкриває доступ до реклами рекламодавцям які вміють рахувати гроші.

Також важливою перевагою є те, що ми можемо чітко вибрати цільову аудиторію (ЦА), вибираючи певні маршрути громадського транспорту, що походять по певних вулицях чи повз навчальні заклади, ринки, торгові центри, лікарні, та інше.

Ви отримаєте: Розробку дизайну реклами, оптимально підібрані маршрути, виготовлення рекламних плакатів, розміщення реклами, що забезпечить ефективність та гарантований результат.

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні візуальної рекламної кампанії. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в маршрутних таксі в Ужгороді

№ маршрутуОпис маршруту
№10Баб’яка, Легоцького, Занковецької, Грушевського, Минайська, Свободи, Станційна, Гагаріна, П. Комуни, с.Горяни
№14Корятовича, Собранецька, Митна, Др.Народів, Свободи, Минайська, Грушевського, Заньковецької, Легоцького, Капушанська, пл.Чорновола
№21пл.Чорновола, Легоцького, Заньковецької, Грушевського, Минайська, Свободи, Станційна, Гагаріна, Краснодонців
№22Корятовича, Підгірна, Собранецька, Митна, Др. Народів, Свободи, Занковецької, Легоцького, пл.Чорновола

Щоб оперативно та безкоштовно отримати необхідну вам інформацію залиште контакт для зворотнього дзвінка на цій сторінці або зателефонуйте нам за наведеними номерами телефонів.