Реклама на транспорті

Плюси реклами на транспорті

Для того щоб продуктивно реалізувати Вашу рекламну кампанію, пропонуємо розташовувати оголошення, плакати, оригінальні зображеня на бортах громадських засобів пересування. Сучасна реклама на транспорті, ціна якої є оптимальною у нашому агенстві, допомагає швидко активізувати цільову аудиторію, що, своєю чергою, сприяє підвищенню Ваших прибутків.

Реклама на автобусах

У нашій компанії вигідно замовляти рекламу під усі види громадського та корпоративного транспорту, оскільки ми:

 • функціонуємо на рекламному ринку України більше 10 років;
 • тривалий досвід успішної реалізації допомагає створювати та поширювати ексклюзивні рекламні проекти, націлені на суттєве збільшення Ваших продаж;
 • використовуємо плівки, інші матеріали перевіреної якості;
 • завжди орієнтуємося на своєчасність, ефективність, добросовісність;
 • пропонуємо якісну рекламу за доступною ціною;
 • наш персонал — досвідчені дизайнери, менеджери, інші фахівці, які допоможуть підібрати оптимальне рішення саме для Вашої фірми, іміджу;
 • виконуємо широкий спектр робіт по виробництву та поширенню реклами на та в транспорті. До слова, салонна реклама, замовити яку пропонуємо у нашій агенції, також є досить продуктивною для просування Ваших товарів, послуг.

Реклама на трамваях

Плюси сучасної транспортної реклами від наших кваліфікованих майстрів

 1. Регулярний контакт зі споживачами. Кожного дня на роботу, в інших справах поспішають тисячі перехожих. Поки вони стоять на зупинках, проходять вулицями, є нагода неодноразово переглянути актуальну інформацію (вакансії, знижки, акції, розпродажі, кредити, депозити).
 2. Креативність. Рушійна сила для привернення й зацікавлення усіх, хто хоча б раз переглянув Вашу ексклюзивну рекламу на автобусі, трамваї, маршрутці. Наші фахівці знають, як зробити рекламне зображення унікальним, цікавим, запам’ятовуючим.
 3. Легкий доступ до цільової аудиторії. Щоб покупці дізналися про Вашу якісну продукцію, послуги, не потрібно купувати газети, слухати радіо, оглядатися на далекий бігборд. Адже естетичне рекламне зображення чудово видно з бортів громадського транспорту! Воно — постійно на очах в усіх.
 4. Транспорт рухається освітленими вулицями міста. Таким чином, є можливість добре бачити актуальні повідомлення протягом усього дня, їдучи з роботи, гуляючи містом.
 5. Ми завжди пропонуємо гарантійний термін обслуговування транспортної реклами протягом всього часу експонування. Тому Ви можете бути впевненими у якості, надійності та ефективності даного способу просування Ваших товарів, послуг та іміджу!