Світлова реклама на трамваї для ЖК “Місто Трав”

  Розміщення реклами на трамваї у Львові для ЖК « Місто Трав ». Даний замовник є нашим постійним клієнтом. Представники Житлового Комплексу реально оцінюючи ефект від розміщення зовнішньої реклами на громадському транспорті,  спільно із нашими фахівцями з реклами вирішили зробити світлову рекламу на трамваї.
Таке рекламне розміщення гарно виглядає вдень, адже ж світлодіоди гарно передають світло і в денний період часу. Особливо гарно реклама виглядає вечором та в нічний час доби.
Світлодіоди мало споживають електроенергії, тим самим є економними та не перешкоджають нормальній роботі трамвая.
Рекламна компанія « АртПром » працює над різноманітними нововведеннями в розміщенні
зовнішньої реклами. Наші спеціалісти мають довготривалий досвід у сфері розміщення візуальної реклами на громадському траспорті, тому  різні креативні ідеї щодо розміщення найкращого варіанту реклами, ми для Вас  розробим  дизайн-макет і змонтуємо  готовий рекламний сюжет

Реклама на трамваї для туристичної фірми “Пілот”

Розміщення реклами на трамваї для туристичної компанії  “Пілот”. В даному випадку ми зробили заміну рекламного зображення на кардинально інше. Де на рекламному сюжеті вказали нову цікаву пропозицію яка стала доступною із туристичною фірмою “Пілот”.

Якщо Ви зібралися поїхати в Америку то звернувшись в турфірму « Пілот», Ви отримаєте заманливу пропозицію від якої не зможете відмовитись. Там можна замовити все: авіаквитки, найкращі готелі та страхування.

Оператор рекламних рішень Компанія « Артпром » зможе накреативніший проект зробити вдалим та успішним. Адже у нас працює команда професіоналів, у яких до кожного наступного проекту індивідуальний підхід. Фаховість наших працівників реклами перевірена часом, та успішними рекламними проектами. Також ми працюємо із якісними сучасними матеріалами, що показують хороші показники в роботі, адже наші  проекти  всі на довготривалий період.

Отже, якщо Ви замовили рекламу на транспорті необов’язково щоб рекламне зображення їздило весь договірний період часу, у нас можна змінювати рекламний сюжет на протязі терміну експонування з різних причин. Наприклад у Вас є знижки на певні товари чи послуги, або ж навпаки з’явилася нова послуга якої раніше небуло у Вашому пакеті

Реклама на трамваї для Ломбард Партнер у Львові

  Реклама на трамваї для Ломбард Партнер. Розміщення рухомої реклами на електротранспорті у Львові сьогодні дуже престижно. Динамічний, мобільний рекламний сюжет завжди працює в декілька раз краще, аніж реклама розміщена на Білборді.
Насамперед необхідно вдало розробити дизайн-макет та розмістити на рекламному зображенні саме ту інформацію, яка достовірно передасть   всі побажання щодо отримання ефективного результату від розміщення зовнішньої реклами саме на трамваї.
Даний трамвай ми зробили в корпоративних червоних кольорах нашого замовника. Збоку трамвая, ми розмістили логотип компанії та послугу яку надає кредитор. Сьогодні все більше і більше люди користуються послугами кредитування як у банківських установах так і в ломбардах.
Розмістивши рекламу Ви тим самим підкреслюєте свій порівняно високий статус та стабільність ведення  Вашого бізнесу.

Реклама на маршрутці для HOROZ ELECTRIC у Львові

Реклама на маршрутці у Львові для HOROZ ELECTRIC. В даному випадку клієнт замовив розміщення реклами на громадському транспорті. Проаналізувавши запит нашого замовника ми запропонували розмістити цікавий рекламний сюжет на маршрутці. Маршрут якої найдовший та прокладений через весь Львів.

Дизайн-макет вийшов яскравим та таким, що не залишає байдужими перехожих. Наш замовник пропонує якісні засоби освітлення. LED освітлення сьогодні актуальні як ніколи. Людство все більше і більше використовує економні та сучасні засоби освітлення будинків.

Наш проект передбачав повну заклейку транспортного засобу. Наші майстри з поклейки працюють тільки з матеріалами найвищої якості. Плівка ORACAL має тільки хороші якісні показники, що допомагає нам її використовувати для дуже відповідальних робіт, особливо поклейки громадського транспорту на довготривалий період.

Кваліфіковані спеціалісти Артпром зможуть з ідеї зробити реально креативний індивідуальний проект!

Брендування корпоративного авто для Олнова

Іще одне цікаве брендування корпоративного авто для нашого постійного клієнта компанії « Олнова ».  Замовник виявили ббажання забрендували  власний  автомобіль.

Даний транспортний засіб використовується в якості робочого автомобіля.

Рекламний сюжет, який розміщений на автомобілі привертає увагу своєю естетичністю та пропозицією- конкретними товарами,  що пропонує виробник. Дану інформацію ми розмістили на бокових сторонах автомобіля, використавши порізку на самоклеючій німецькій плівці.

Якщо Вас зацікавила дана техніка, то всі додаткові питання можна поставити по телефону,  контакти виробника  також  є на цьому авто.

Цікаво те, що добре продумане брендування корпоративного автомобіля – це реклама, яка працює сама на себе.  Якщо Ви один раз потратили гроші  на розробку та поклейку такого формату реклами,  то впродовж певного періоду часу рекламний сюжет розміщений на машині буде працювати на Вас.

Брендування автобуса для компанії GREEN COTTON GROUP

В даний час на Україні відкривається все більше і більше виробничих заводів з іноземними інветиціями. Власники таких підприємств своїх працівників довозять на місце праці, а пізніше забирають. Для цього в їхньому автопарку є декілька транспортних одиниць ( автобусів) для перевезення людей.

До нас про допомогу в брендуванні автобуса для перевезення робітників компанії звернулось підприємство « GREEN COTTON GROUP ». Окрім іміджевої реклами, клієнт ще дорозмістили інформативну рекламу про пошук роботи. Металеві борти автобуса дозволили поділити автобус на дві частини . На одній розмістили логотип компанії а на іншій- інформацію про пошук працівників на конкретні посади.

Інформація яка відображена на бортах цього автобуса добре і розбірливо видна з великої відстані.

Наші кваліфіковані спеціалісти з рекламних рішень щодо брендування транспортних одиниць  приватного автопарку допоможуть знайти найкращий варіант розміщення реклами на бортах Ваших авто.

Брендування корпоративного автомобіля для 2PR

 Брендування корпоративних автомобілів з різноманітними задумами щодо рекламного сюжету ми робимо на сьогоднішній день.

Від повної заклейки автомобіля до поклейки окремих елементів, як  ми зробили для нашого замовника.

Забрендувавши  автомобіль,  всюди де  він буде знаходитися зацікавлені перехожі та водії автомобілісти зможуть  взнати про Вашу компанію та роботи чи послуги що пропонуєте.

Тепер в  даному рекламному брендуванні ми надрукували та розмістили логотип,  номери телефонів нашого клієнта, а нижче електронну пошту.

Клієнт захотів в дизайн-макеті мінімалізм. Тільки конкретні дані, що свідчить про витончений смак нашого замовника.

Компанія « АртПром » має у своєму арсеналі великий досвід поклейки корпоративного транспорту. Всі тонкощі в розробці дизайн-макетів та кінцево в поклейці самого автомобіля команда професіоналів виконає на найвищому рівні.

Реклама на маршрутці для Будівельної Компанії “MS”

  Реклама на маршрутці  для Будівельної Компанії « MS ». Яскрава реклама на бортах маршрутного таксі вже працює і тим самим закликає всіх охочих придбати квартиру в омріяному житловому комплексі. Сьогодні ми все частіше бачимо різноманітні рекламні сюжети, які розміщені на маршрутних таксі. Такого формату розміщення реклами є набагато ефективнішим, аніж розміщення на рекламному щиті. Щоб реклама показала найкращі результати, потрібно продумати найменші дрібниці. які будуть впливати в подальшому на експонування даного рекламного сюжету. От і в даному випадку, наш новий проект, клієнт виявив бажання розмістити зовнішню рекламу на одному із найдовших маршрутів що проходить через все місто.
Дизайн-макет на маршрутку розробили так:
на бортах маршрутки розміщений вже завершений збудований квартирний будинок, а великими буквами виділений текст про вартість продажу та контакти.
Матеріали (самоклеюча плівка) для нанесення на металеві борти від якісного німецького виробника серії ORACAL. З даним матеріалом ми працюємо давно та використовуємо саме для такого формату розміщення реклами. Адже дана плівка не боїться несприяливих погодніх умов стійка до різних мастил.
Якщо Вам необхідна реклама на маршрутках у Львові то оператор рекламних рішень « АртПром », допоможе Вам у цьому.

Реклама на автобусах для ЖК ” АРТХАУС БУД “

Розміщення реклами на нових автобусах для Житлового комплексу « АРТХАУС БУД » у місті Львів. Дизайн-макет вийшов цікавим та неординарним.

Розміщення реклами на бортах  відрізняється від усіх інших. Рекламний сюжет розміщений на білих металевих бортах виглядає дуже  естетично та охайно.

Також в цьому проекті ми використовуємо перевірену нами німецьку самоклеючу плівку серії ORACAL.

Наш клієнт окрім цього що продає проекти будинків він ще окрім цього являється виробником. І вся інформація що стосується нашого замовника є розміщеною в цьому рекламному сюжеті.

Даний замовник вже є нашим клієнтом і мав розміщення зовнішньої реклами на маршрутках. Було розміщення на бортах так і на задньому вікні.

От і зараз компанія поставила перед собою мету продати свою Еконовинку- будинок з коноплі по ціні двохкімнатної квартири.

Реклама на задніх вікнах для Котеджного містечка “Bruhsell”

Розміщення зовнішньої реклами на задніх вікнах  маршрутних таксі для Котеджного комплексу ” Брюхсель ” вже готове.

Компанія має розміщення реклами на двох великих автобусах, що курсують вулицями Львова. Для  кращого ефекту від розміщення зовнішньої реклами компанія замовила ще одне ефективне розміщення реклами на транспорті. Реклама на задніх вікнах маршруток.

Друк рекламного зображення на самоклеючій перфорованій плівці One Way Vision, що дозволено клеїти на прозорі поверхні вікон згідно Закону України.

Дана реклама розрахована більше на клієнтів за кермом. Реклама розміщена на задньому вікні дозволить потенційним клієнтам більш детально розглянути інформацію яка їх зацікавила.

Якщо Вас зацікавило  розміщення  реклами на задніх вікнах, то Компанія “Артпром” залюбки  зробить це для Вас, та запропонує найкращі маршрути для розміщення.

Сторінка 1 з 1912345...10...Остання »