Реклама на маршрутках для магазину одягу “ARGO”

І ще один проект брендування маршруток у Львові. Наш замовник магазин одягу “ARGO” забажав охопити всі куточки міста. Тому клієнт замовили розміщення зовнішньої реклами зразу ж на декількох маршрутках одночасно.

Реклама в даному проекті вийшла яскрава, така що приветає увагу перехожих. Яскраво-червоні кольори оригінально виглядають на маршрутних таксі разом у поєднанні з білим написом.

Також тут ми використали друк на німецікій плівці серії ORACAL, з ламінуванням. Що допоможе зображенню довготривалий період часу не втрачати свою яскравість, та естетичний вигляд.

 Спеціалісти Компанії АртПром Вам запропонують найбільший вибір транспортних одиниць різних типів та маршрутів.

Реклама на маршрутках для ТРЦ “Victoria Gardens”

  Літо період змін, бажання щось покращити, або ж просто поміняти на нове. От і наш постійний клієнт ТЦ «Victoria Gardens» зробили заміну існуючого рекламного сюжету на новий, кардинально в інших кольорах.

Новий дизайн більш літній, яскравий в насичених благородних, бірюзових кольорах. Зміна сюжету під час експонування- це дуже хороша можливість показати всі свої найкреативніші ідеї в розробці та оновленні дизайн-макету. Адже спочатку, ми можемо розмістити один рекламний сюжет, а опісля провести заміну на вже існуючому транспорті.

АртПром постійно працює  над введенням новітніх технологій з нанесення рекламного зображення на самоклеючій вініловій плівці на металеві борти громадського транспорту.

Кожен наступний проект є із своїми індивідуальними нововведеннями.

Працюєм тільки із високоякісними німецькими плівками, із чітким збереженням інструкцій щодо монтажу даних вінілових плівок.

Оновлена реклама на маршрутках у Львові для ТЦ «Victoria Gardens » вже на вулицях Львова.

Розміщення реклами на транспорті це основний профіль Рекламної Компанії “АртПром”.

Реклама на задніх вікнах для “RIA”

    Всі ми стикаємося в житті із різноманітними грошовими переказами. Коли ми вже проводили такого виду операції, то ми знаємо чітко, який банк нам підходить найкраще.

Але в даному випадку нам допоможе міжнародна система термінових грошових переказів RIA. Замовник звернувся до нас про допомогу у виготовленні та розміщенні реклами.

Ми вирішили запропонувати нашому клієнту розмістити рекламний сюжет на задньому вікні маршрутних таксі. Дана реклама розрахована, як для автомобілістів так і для простих перехожих. Виготовляється на перфорованій плівці, що не суперечить закону України ” Про рекламу”.

Цей вид розміщення реклами працює на одному рівні із розміщенням реклами на Бігбордах. Але така реклама є дешевшою, аніж один рекламний щит. Що дозволяє зробити декілька рекламних сюжетів на задніх вікнах та охопити декілька маршрутів. Реклама на задньому вікні маршрутних таксі є дієвішою врази, адже перебуває постійно в русі.

АртПром компанія- лідер на ринку рекламних послуг. Звернувшись Ви завжди отримаєте кваліфіковані поради наших спеціалістів.

Реклама на автобусі для БК ” GLOBUS “

  Будівельна компанія « GLOBUS » розмістила рекламу на великих бортах автобуса з вибраним оптимальним маршрутом для себе. Гарний презентабельний автобус з розміщенням зовнішньої реклами  на автобусі вже на вулицях Львова.

Вінілова самоклеюча плівка вищого класу серії ORACAL нанесена на борти автобуса , що дозволяє безпроблемно обійти вигнуті елементи на транспорті і не пошкодити цілісності рекламного зображення. В дизайн- макеті продумані всі найменші дрібниці, які допоможуть клієнту здобути в стислі терміни максимально велику аудиторію охочих придбати житло за помірними цінами.

Розробка макету це дуже відповідальний крок. Адже від цього залежить Ваш очікуваний позитивний результат. Команда фахівців « АртПром» із вдалих оперативних рішень розміщення реклами допоможе Вам у цьому.

Реклама на автобусі для магазину дитячого одягу “ORIGINAL MARINES “

Реклама на автобусах – цікаво, мобільно та динамічно. Всі іновації нововведення щодо розміщення зовнішньої реклами на транспорті зможе реалізувати АртПром.

Магазин дитячого італійського одягу « ORIGINAL MARINES » можуть твердо заявити, про свою готовність до літа, зробивши іміджеву по справжньому літню рекламу на автобусі.

Новий рекламний проект розміщення зовнішньої реклами на автобусі у Львові  завершено.Готовий рекламний сюжет з цікавими нотками Заходу на великих бортах автобуса вже на вулицях Львова.

Наша обізнаність і компетентність в розміщенні реклами на транспорті допоможе Вам вирішити питання щодо оптимальності розміщення Ваших поки що креативних задумів.

Реклама на тролейбусі у Львові для ЖК “Місто Трав”

Розміщення зовнішньої реклами на тролейбусах у Львові набуло сьогодні неабиякої популярності. Все більше і більше рекламних площин (бортів тролейбусів) можна побачити які  курсують вулицями Львова.

Реклама на тролейбусах рівноцінна розміщенні реклами на трамваях. Борти тролейбуса мають велику площу заклейки. Тому там можна розмістити багато різноформатної рекламної інформації, яка допоможе зацікавленим клієнтам знайти, все що потрібно поверхнево знати про місцезнаходження, діяльність даної компанії та контакти.

Замовник ЖК «Місто Трав» вже має розміщення  зовнішньої реклами на тролейбусі у Львові. Але забудовник захотів оновити сюжет, у зв’язку із довготривалим терміном прокату даного рекламного зображення.

Зміна рекламного сюжету на протязі терміну експонування це дуже зручно, адже маючи заброньований транспортний засіб, можна змінювати рекламний сюжет загалом, чи  навпаки доклеїти акційні пропозиції, що будуть проходити в компанії в певний період часу.

Компанія “Артпром”  може запропонувати розміщення нового рекламного проекту так і оновити існуючий.

Реклама на трамваї для Салону Меблів “CILEK”

Цікавий та неординарний новий проект розміщення зовнішньої реклами на трамваї у Львові для Салону Дитячих Меблів « CILEK» турецького виробництва.

Розробку дизайн-макету розробляли спільно, бравши до уваги побажання наших іноземних замовників. Цікаве поєднання двох самоклеючих плівок дозволило нам відтворити дизайн, який був попередньо тільки цікавою ідеєю, яку ми втілили в життя і відтворили із точністю. Для елементів зображення, які виходять на вікна використали друк на перфорованій самоклеючій плівці, що не суперечить закону України « Про Рекламу». Внаслідок чого ми отримали бажаний результат ефектного іміджевого розміщення зовнішньої реклами на трамваї. Розміщення реклами на трамваї у Львові – це насамперед інформативне охоплення максимальної аудиторії людей. Адже Львів – це туристичне місто і моживість розвитку Вашого бізнесу багатогранна. Вашими потенційними клієнтами можуть бути і жителі інших міст. Трамвай по місту рухається повільно не маючи можливості маневрувати вулицями, як маршрутні таксі. Тому правильно розробивши макет рекламного зображення, оточуючі мають можливість детально ознайомитися з інформацією розміщеною на металевих бортах трамвая.

АртПром має великий досвід співпраці із багатьма клієнтами, але кожен рекламний проект це індивідуальний підхід оперативного та ефективного рекламного рішення.

Реклама на тролейбусі для ТМ “ЛІМО”

Рекламу на тролейбусі для ТМ « ЛІМО » вже можна побачити на вулицях міста Львова. Окрім зміни рекламного зображення на існуючих одиницях громадського транспорту, компанія замовила брендування іще однієї додаткової одиниці — тролейбуса типу ЛАЗ.

Дизайн-макет розробили згідно попередньо погоджених : – оновленого логотипу, та внесення змін у загальну розробку корпоративного стилю ( нанесення зображення новинок на макет, збагачення контрастності та насиченості кольорів та загалом зміни рекламного сюжету).

Використовуємо для друку тільки дорогі матеріали німецького виробництва серії ORACAL, що добре себе показують в брендуванні  громадського транспорту. Також поєднання якості та вправності  наших майстрів із поклейки дають хороший результат, який бачимо вже на  готових рекламних носіях.

Вигляд тролейбуса ТМ «ЛІМО» – естетичний, презентабельний та ефектний.

Рекламна компанія « АртПром» запропонує Вам оптимальне, цікаве рішення розміщення зовнішньої реклами на тролейбусах .

Реклама на задніх вікнах для Комп’ютерної Академії “ШАГ”

  Рекрама на задніх вікнах маршруток– це поєднання економічності та ефективності ще одного формату рекламних рішень щодо розміщення зовнішньої реклами.

Завершено великий широкоформатний проект розміщення реклами на задніх вікнах для Комп’ютерної Академії      «ШАГ». Якщо у Вас в компанії усе злагоджено працює, Ви все систематизували, все ж таки не можна обходитися без рекламної підтримки. Реклама це справді двигун прогресу. Адже одного разу розмістивши зовнішню рекламу на громадському транспорті та побачивши результат від такого виду реклами, Ви обов’язково забажаєте ще інші види зовнішнього розміщення на транспорті. Цікава та мобільна реклама на задніх вікнах автобусів приверне увагу як перехожих так і автомобілістів.

Даним проектом ми охопили усі куточки міста Львова.

Вийшло:- Яскраво. Багатогранно. Ефектно.

Артпром лідер на ринку вдалих рекламних рішень.

Реклама на трамваї для львівського ТЦ ” OPERA PASSAGE “

Реклама на трамваях сьогодні дієво та престижно. Ми можемо побачити стрімку тенденцію

у Львові кожного дня все більше і більше одиниць громадського транспорту їздить із розміщеним рекламним зображенням. Реклама на транспорті

Ми зробили цікавий з нотками львівського стилю в розробці дизайн-макету іміджеве розміщення зовнішньої реклами на трамваї у Львові для Торгового центру « OPERA PASSAGE». Для зовнішніх робіт по обклеюванні транспортної одиниці ми використали німецьку плівку ORACAL також пофарбували трамвай перевіреною фарбою, яку вибрали із палітри кольорів попередньо погодивши з замовником.

Якісне виконання та естетично вишуканий вигляд трамвая можна вже бачити на вулицях Львова.

Сторінка 1 з 1612345...10...Остання »