Реклама на задніх вікнах для Котеджного містечка “Bruhsell”

Розміщення зовнішньої реклами на задніх вікнах  маршрутних таксі для Котеджного комплексу ” Брюхсель ” вже готове.

Компанія має розміщення реклами на двох великих автобусах, що курсують вулицями Львова. Для  кращого ефекту від розміщення зовнішньої реклами компанія замовила ще одне ефективне розміщення реклами на транспорті. Реклама на задніх вікнах маршруток.

Друк рекламного зображення на самоклеючій перфорованій плівці One Way Vision, що дозволено клеїти на прозорі поверхні вікон згідно Закону України.

Дана реклама розрахована більше на клієнтів за кермом. Реклама розміщена на задньому вікні дозволить потенційним клієнтам більш детально розглянути інформацію яка їх зацікавила.

Якщо Вас зацікавило  розміщення  реклами на задніх вікнах, то Компанія “Артпром” залюбки  зробить це для Вас, та запропонує найкращі маршрути для розміщення.

Реклама на тролейбусі для “Ломбард Партнер”

   Розміщення реклами на тролейбусі у Львові для нашого постійного клієнта « Ломбард Партнер».

Сьогодні ми бачимо відкриття все нових і нових пунктів  кредитування для населення. Там де можна швидко позичити гроші. Але на жаль, про деякі ми нічого незнаємо. Адже постійна рекламна підтримка Вашого бізнесу дає свої результати. Проект розміщення реклами на тролейбусі має позитивні сторони. Тролейбуси у Львові не закріплені за маршрутами, тому рекламний сюжет розміщений на великих металевих бортах охопить на протязі місяця всі вулиці міста. Тролейбуси не маневрують поміж інших одиниць транспорту, а повільно рухаються. Тим самим дозволяючи перехожим та автомобілістам краще розглянути інформацію що розміщена та проїзджає поруч( місцезнаходження, електронна пошта та номери телефонів).

АртПром – команда професійних знавців рекламної справи, які кваліфіковано Вам допоможуть у розміщенні реклами на громадському транспорті.

Реклама на задніх вікнах для ” West Tatoo Fest “

     Реклама на задніх вікнах  автобусів Електрон для організаторів фестивалю «WEST TATOO FEST ».

Вибрали для розміщення  рекламного сюжету, такий матеріал плівки, який не суперечить розміщенню реклами на прозорих поверхнях. Плівка One Way Vision дозволяє розміщувати рекламу на вікнах трансортних засобів не перешкоджаючи при тому огляду для водія та пасажирів із внутрішньої сторони.

Ваші найкреативніші ідеї щодо розміщення реклами на транспорті, для інформування людей про організацію різноманітних заходів та максимального відвідування таких міроприємств, компанія Артпром розробить дизайн-макет, та розмістить Вашу рекламу на громадському транспорті згідно Вашого побажання.

Розміщення реклами на вікнах автобусів – це економічно-вигідний вид зовнішньої реклами, який показує хороші результати. Ми все більше і більше розміщуємо рекламу такого характеру.

Реклама на маршрутці для ЖК “Сонячний Край”

Розміщення зовнішньої реклами на маршрутці для Житлового Комплексу « Сонячний Край». Кожен наш проект по-своєму цікавий та вважається кращим аніж попередні проекти. Але ми із серйозністю та відповідальністю ставимось до розробки наших нових проектів. Велика команда професіоналів працює над створенням нового сюжету.
У нас Ви можете замовити повний комплекс рекламних послуг. Від розробки дизайн-макету до кінцевого виходу реклами на транспортних одиницях. Також компанія «АртПром» використовує тільки дорогі матеріали, які мають хороші якісні показники в поклейці і без перешкод демонтовуються із металевої поверхні не пошкоджуючи лакофарбове покриття.
Плівка ORACAL має всі необхідні складові, які необхідні для якісного обклеювання транспорту.
Якщо Ви бажаєте розмістити  рекламу на маршрутках у Львові, то Рекламна Компанія «АртПром» зробить це для Вас.

Реклама на автобусі для ” I Studio ” у Львові

Розміщенння іміджевої зовнішньої реклами на автобусі для магазину «I STUDIO» у Львові.

Коли ми збираємось купити мобільний телефон то ретельно зважуємо всі нюанси , які можуть виникнути, придбавши телефон. Найкраще робити покупку мобільного телефону у фірмовому магазині, що спеціалізується на продажі таких товарів. Де є гарантійний термін обслуговування.

Зараз ми отримали замовлення від спеціалізованого магазину «I Studio», що знаходиться у Львові. Де представлений великий асортимент техніки Apple. Викладка та обслуговування в магазині, все відповідає європейським стандартам. Відповідно макет також створили з усіма вимогами, які попередньо були задекларовані у запиті.

Автобус поклеєний кольоровою німецькою ПВХ плівкою, яку ми використовуємо для поклейки громадського трранспорту. Елементи зображення , що виходять на вікна – надруковані на перфорованій плівці серії One way Vision.

Запропонувати найкращі проекти розміщення реклами на автобусах, Вам зможе  Оператор рекламних рішень Компанія « АртПром ».

 

Реклама на задніх вікнах маршрутних таксі для Заводу ” Стеко “

Пошук працівників на роботу сьогодні можна здійснювати різними способами. Через сайти пошуку роботи, також не менш дієвий — це пошук, який ми робимо, розміщенням листівок всередині  громадського транспорту. Але от наші партнери Віконний «Завод « Стеко» замовили  розміщення реклами на задніх вікнах маршрутних таксі.

Метою такого розміщення було в короткі терміни знайти працівників на роботу.

Такого формату реклама працює ефективно. Її бачать, як прості перехожі так і  автомобілісти.

Рекламний сюжет реклами на вікні вийшов читабельним з великої відстані, номер телефону та заробітня плата, які пропонує замовник чітко виділені.  Перфорована плівка в дирочку,  яку ми використовуємо для нанесення реклами на вікна маршруток  має не перешкоджати  огляду з внутрішньої сторони, як для водія так і для пасажирів.

” АртПром” –  Ваш  оператор найкращих  рекламних рішень з розміщення  реклами на транспорті.

 

Брендування автомобілів для ” UBER “

Ми зараз живемо в час стрімких  інновацій. Раніше,  щоб викликати таксі нам необхідно було ловити його на маршруті. А зараз для виклику таксі нам не потрібно махати рукою, стояти довго в очікуванні, а просто набрати в інтернеті мобільний додаток та викликати таксі, точніше замовити його по телефону.

Брендування корпоративного транспорту відповідальна та необхідна складова для компаній у яких є власний автомобільний парк.

Для такого відповідального брендування ми використовуємо німецьку плівку серії  ORACAL, яка спеціально призначена для обклеювання транспорту для комерційних машин.

От і наш замовник мобільний перевізник « UBER» звернулись до нас із проханням брендування своїх автомобілів. Проект по UBER розпочато.

Реклама на автобусі у Львові для “BAYRIS”

ТОВ «ТВК Байріс» компанія із великим асортиментом будівельних товарів, активно проводить акційні заходи по стимулюванні та заохоченні покупців до продажу.

Клієнт розмістив  зовнішню рекламу на автобусі у Львові, але зрозумівши що реклами багато не буває, звернулись до нас про розміщення ще на одну транспортну одиницю. Наші менеджери порадили  інший маршрут, який також покриває багато вулиць Львова, та вибрали для розміщення новий автобус марки « Атаман ».

Дизайн-макет – ідентичний попередньому. Самоключу плівку вибрали з хорошими якісними показниками серії ORACAL, яка добре себе проявляє в довготривалих рекламних проектах. Що економить час та гроші на переклеювання транспорту.

Даний рекламний сюжет своєю неординарністю  та спокійним, теплим жовтим кольором, гармонійно виглядає на   вулицях старовинного Львова.

 

Реклама на автобусі для ТРЦ “FORUM LVIV”

« FORUM LVIV»- Торгово-Розважальний Центр, розташований у центрі міста Львова, тому туди дуже легко добратися з любого куточка міста. Даний заклад заманює до себе клієнтів цікавими нововведеннями, акціями та приємними сюрпризами, які чекають на покупців. Там не тільки можна купити все що необхідно, але й добре відпочити, подивитися фільм.

До переліку усіх заходів та незвичайної атмосфери яка вирує у «FORUM», маркетологи даного закладу захотіли розміщення зовнішньої реклами на великому  автобусі. Тому ми запропонували розміщення зовнішньої релами на такому автобусі, маршрут якого проходить  повз дану будівлю. Використовуємо дорогі,  високоякісні  матеріали для  брендування громадського транспорту. Адже всі наші проекти є довготривалими.

Автобус перебуваючи на маршруті охоплює велику аудиторію зацікавлених людей.

Рекламний сюжет на бортах автобуса є читабельним з великої відстані, та виглядає естетично гарно.

Фахівці АртПром добре знають свою справу та вкладають у кожен проект індивідуальність починаючи із розробки дизайн-макету та  підбирають найкращу рекламну площину для розміщення.

Розміщення реклами на тролейбусі для ТМ “Кухар Рішельє”

Новий, цікавий проект розміщення реклами на тролейбусі для виробника ТМ «Кухар Рішельє». Це молода виробнича компанія, яка стрімко розвивається. Постійно можна побачити  появу нових товарів по категоріях  на полицях супермаркетів.  Також виробник працює над маркетинговим просуванням своєї продукції,  спрямований на максимальний  попит  та інтерес до Торгової Марки та збільшення прибутків компанії.

Реклама на тролейбусах  сьогодні дуже актуальна. Ми  все більше і більше  реалізовуємо рекламні проекти на тролейбусах. Виробник замовили розміщення реклами на тролейбусі у Львові.  Даний транспортний засіб  зробили в корпоративних кольорах компанії та створили яскраву призентабельну рекламу на великій площині тролейбуса типу Лаз. Даний тролейбус не закріплений за конкретним маршрутом відповідно змінює свій напрямок руху протягом місяця,  привертаючи увагу своїм яскравим рекламним зображенням.

ЗУРК « АртПром »  сьогодні має в своєму арсеналі велику адресну програму для розміщення  зовнішньої  реклами на тролейбусах. Команда професіоналів допоможе зробити Ваш рекламний проект- найкращим.

Сторінка 1 з 1812345...10...Остання »